►WSPÓŁPRACA BIZNESOWA:
designcrewpolska malpka gmail.com
Często mówi się, że praktyka czyni mistrza. Te i inne przysłowia sięgają również w sferę pracy zawodowej. Nie bez powodu nasze wynagrodzenie jest często uzależnione od naszego doświadczenia, ponieważ coś co jedna osoba zrobi w ciągu minuty druga może dokonać w ciągu 30 sekund. Osoby przedstawione w tym filmie osiągnęły taki poziom profesji w swoim zawodzie, że ciężko uznać te filmy za wiarygodne lub chociażby nie przyśpieszone. Zobaczcie sami. Zapraszam na film.
Zasubskrybuj i śledź nowości: ➡ youtube.com/channel/UCocvwlndeB9hO7uOwWRrJHg?sub_confirmation=1
Zostaw kciuka w górę
Powiat świecki – powiat w północnej części województwa kujawsko-pomorskiego z siedzibą w Świeciu. W skład powiatu wchodzą gminy: Nowe, Świecie, Bukowiec, Dragacz, Drzycim, Jeżewo, Lniano, Osie, Pruszcz, Świekatowo i Warlubie, zajmując powierzchnię 1472,78 km².
Atrakcje przyrodnicze stanowią: Nadwiślański Park Krajobrazowy, 4 rezerwaty przyrody (Czarcie Góry, Grabowiec, Ostnicowe Parowy Gruczna i Śnieżynka), 3 obszary natura 2000 (Zamek w Świeciu, Dolina Dolnej Wisły i Solecka Dolina Wisły) oraz 268 pomników przyrody.
Wśród zabytków wymienia się: drewniane chaty w gminie Dragacz oraz drewniany dom podcieniowy z 1770 roku w Chrystkowie, szachulcowy młyn wodny z 1888 roku w Grucznie, ratusz i budynek Urzędu Miasta w Świeciu, zespoły dworskie w Polskim Konopacie i Sartowicach, zespół klasztorny bernardynów z XVII-XX w. w Świeciu, kościół parafii pod wezwaniem św. Stanisława Biskupa i Matki Boskiej Częstochowskiej oraz zespół kościelny przy ul. Ogrodowej, mury miejskie z sześcioma basztami i fragmentem Bramy Chełmińskiej z lat 1375-1392 oraz ruiny zamku krzyżackiego z połowy XIV w. w Świeciu.
Przez powiat świecki przebiegają: autostrada A1 stanowiąca fragment trasy europejskiej E75, droga ekspresowa S5 - fragment tracy E261, oraz drogi krajowe: nr 16 i nr 91.