Belka
Piątek, 29 Marca 2024   imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

 
Kebab to sztuka. Jego przygotowanie wymaga złotych rąk, by odjęło mózg z głowy i spowodowało niebo w gębie. Przed Wami najlepsza recenzja najlepszego kebaba jaki można dostać. Gdzie go zdobyć? Kto ma wiedzieć ten wie. Pewne jest jedno - zarówno wersja kebab grillo jak i standardowy kebab w bułce urywa dupę przy samej szyi. Co sprawia, że ta recenzja kebaba jest taka pozytywna? Zobaczcie sami. Grillo to doskonale zawinięty kebab na drogę - pita jest przypieczona i tak zawinięta, że nawet jak "hapiecie" kebaba pełną mordą to nic z niego nie wylatuje, nic się nie ciągnie, nic się nie rozpada. A do tego kebab grillo posiada genialne składniki - recenzja dokładnie to wyszczególnia. Kebab w bułce? Również zajebisty. Recenzja kebaba pokaże Wam dokładnie bułkę, dlaczego jest świetna, składniki, to jak powinien wyglądać ostry sos oraz dlaczego akurat ten model kebaba wykracza poza granice pojmowania świata. Muzyka: Evan King - Guardians based on Creative Commons License, free to use.

 


Broda ty
 
Data pliku video: 2018-08-08, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat świecki – powiat w północnej części województwa kujawsko-pomorskiego z siedzibą w Świeciu. W skład powiatu wchodzą gminy: Nowe, Świecie, Bukowiec, Dragacz, Drzycim, Jeżewo, Lniano, Osie, Pruszcz, Świekatowo i Warlubie, zajmując powierzchnię 1472,78 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią: Nadwiślański Park Krajobrazowy, 4 rezerwaty przyrody (Czarcie Góry, Grabowiec, Ostnicowe Parowy Gruczna i Śnieżynka), 3 obszary natura 2000 (Zamek w Świeciu, Dolina Dolnej Wisły i Solecka Dolina Wisły) oraz 268 pomników przyrody.

Wśród zabytków wymienia się: drewniane chaty w gminie Dragacz oraz drewniany dom podcieniowy z 1770 roku w Chrystkowie, szachulcowy młyn wodny z 1888 roku w Grucznie, ratusz i budynek Urzędu Miasta w Świeciu, zespoły dworskie w Polskim Konopacie i Sartowicach, zespół klasztorny bernardynów z XVII-XX w. w Świeciu, kościół parafii pod wezwaniem św. Stanisława Biskupa i Matki Boskiej Częstochowskiej oraz
zespół kościelny przy ul. Ogrodowej, mury miejskie z sześcioma basztami i fragmentem Bramy Chełmińskiej z lat 1375-1392 oraz ruiny zamku krzyżackiego z połowy XIV w. w Świeciu.

Przez powiat świecki przebiegają: autostrada A1 stanowiąca fragment trasy europejskiej E75, droga ekspresowa S5 - fragment tracy E261, oraz drogi krajowe: nr 16 i nr 91.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola