Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Enciu - król w świecie gier♡♡♡ Filmik na życzenie #4

 
youtube.com/channel/UCkwApQZLFICXdK8aCQgSR6w Hej, Klaudioski (nazwa moich widzów) chcę abyście byli inicjatorami moich kolejnych filmów :) jeśli zechcesz mi przelać jakieś pieniądze to przygotuję filmik zgodnie z twoimi upodobaniami, może to być coś żartobliwego, jakiś challenge (wykluczam filmiki pornograficzne) hahaha!!! Cennik: 20 PLN - filmik stworzony na twoje życzenie, napiszesz mi co chcesz zobaczyć w moim wykonaniu. 10 zł zaliczki, a po publikacji filmu reszta... powiedzmy, że jest to dotacja za wykonanie filmiku. Mogę również dodać imienną dedykację/ możesz też pozostać anonimowy:) każdy kto podaruje mi 'napiwek' niech wyśle do mnie e-maila : KlaudiaSings malpka gmail.com • z dokładną instrukcją co chce zobaczyć na moim kanale, a ja średnio w ciągu 3 dni wykonam "zlecenie" maxymalnie w ciągu 5 dni gdyby było dużo zamówień :) oto numer konta, na który możecie robić wpłaty :Klaudia Błaszczykiewicz, 71 8450 0005 0001 0036 2010 0002 ♡ zapowiada się mnóstwo śmiechu, będzie fun, urozmaicenie i zwariowane akcje... to od Was wszystko będzie zależało :) to nie będą stracone pieniądze - zaskoczę daroczyńcę i widzów. chciałabym zapewnić Wam mnóstwo dobrej rozrywki i trochę zarobić - z góry dziękuję, czekam na wasze pomysły i proszę o kontakt. 3majcie się:) PS. Wiem, ten pomysł jest nietypowy, ale cieszy się powodzeniem... czekam na propozycje od was, tematyka dowolna! Dziękuję za dotychczasowe zlecenia, wkrótce zostanie zrealizowany kolejny odcinek. Dzisiaj jest to akcja promocyjna kanału Enciu ^^^ wpadajcie do niego !!!

 


klaudeliza
 
Data pliku video: 2018-11-11, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat świecki – powiat w północnej części województwa kujawsko-pomorskiego z siedzibą w Świeciu. W skład powiatu wchodzą gminy: Nowe, Świecie, Bukowiec, Dragacz, Drzycim, Jeżewo, Lniano, Osie, Pruszcz, Świekatowo i Warlubie, zajmując powierzchnię 1472,78 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią: Nadwiślański Park Krajobrazowy, 4 rezerwaty przyrody (Czarcie Góry, Grabowiec, Ostnicowe Parowy Gruczna i Śnieżynka), 3 obszary natura 2000 (Zamek w Świeciu, Dolina Dolnej Wisły i Solecka Dolina Wisły) oraz 268 pomników przyrody.

Wśród zabytków wymienia się: drewniane chaty w gminie Dragacz oraz drewniany dom podcieniowy z 1770 roku w Chrystkowie, szachulcowy młyn wodny z 1888 roku w Grucznie, ratusz i budynek Urzędu Miasta w Świeciu, zespoły dworskie w Polskim Konopacie i Sartowicach, zespół klasztorny bernardynów z XVII-XX w. w Świeciu, kościół parafii pod wezwaniem św. Stanisława Biskupa i Matki Boskiej Częstochowskiej oraz
zespół kościelny przy ul. Ogrodowej, mury miejskie z sześcioma basztami i fragmentem Bramy Chełmińskiej z lat 1375-1392 oraz ruiny zamku krzyżackiego z połowy XIV w. w Świeciu.

Przez powiat świecki przebiegają: autostrada A1 stanowiąca fragment trasy europejskiej E75, droga ekspresowa S5 - fragment tracy E261, oraz drogi krajowe: nr 16 i nr 91.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola