Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

III Wojna Światowa na świecie 09.2018, a w Polsce od 02.2019 w wyniku agresji UE i Rosji

 
Tu znajdziesz kieszonkowe harmonizery ochronne mojej produkcji: spiritualcoach.pl/ paulina-moskalik.wertui.pl/ paulinamoskalik.pl Tu znajdziesz harmonizery ochronne mojej produkcji: spiritualcoach.pl/ paulina-moskalik.wertui.pl/ paulinamoskalik.pl Paulina Moskalik - Spiritual Coach, blogerka, YouTube'rka, psychotroniczka i radiestetka. Z wykształcenia trener sportów siłowych i terapeutka ds. uzależnień, która prowadzi praktykę od 5 lat coachingu duchowego z wykorzystaniem numerologii, astrologii, radiestezji i kart anielskich. Opracowała autorską metodę Coachingu Binarnego, nawiązującego do systemu binarnego celem programowania mózgu. Twórczyni harmonizerów, produkowanych z minerałów całego świata, których skuteczność oparta jest na ultrasłabej emisji fotonowej. Z powodzeniem stosuje terapię kamertonów jako narzędzie przywracania harmonii w ciele i umyśle oraz uruchamiania pamięci poprzednich wcieleń. Jako coach ma na swoim koncie setki osób, którym pomogła odnaleźć ukryte potencjały i ich nieznane siły duchowe, kryjące się z liczbach, symbolach i planetach urodzeniowych. Może się pochwalić skutecznymi sesjami osób uzależnionych, którym pomogła całkowicie porzucić nałogi, zmienić styl życia i odnaleźć miłość oraz swoje miejsce w świecie. Twórczyni 3-stopniowych Kursów Psychotronicznych on-line. Prywatnie wegetarianka, pasjonatka zdrowego stylu życia, motocykli i siłowni. Aby swiadomie programowac swoja rzeczywistosc wykonaj Cwiczenie 1 mojej autorskiej metody Coaching Binarny: docs.google.com/document/d/1W4PpV47n1TYPG1i0twO_BnvKCa6IdpVMQIdM6TJizs8/edit?usp=sharingew?usp=sharing Znajdz mnie na FB; facebook.com/pages/Paulina-Magdalena-Moskalik/200033680115199?ref=bookmarks Akademia Wyobrazni Pauliny Moskalik na FB: facebook.com/akademiawyobraznipaulinymoskalik

 


Polish Spiritual Coach
 
Data pliku video: 2018-08-05, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat świecki – powiat w północnej części województwa kujawsko-pomorskiego z siedzibą w Świeciu. W skład powiatu wchodzą gminy: Nowe, Świecie, Bukowiec, Dragacz, Drzycim, Jeżewo, Lniano, Osie, Pruszcz, Świekatowo i Warlubie, zajmując powierzchnię 1472,78 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią: Nadwiślański Park Krajobrazowy, 4 rezerwaty przyrody (Czarcie Góry, Grabowiec, Ostnicowe Parowy Gruczna i Śnieżynka), 3 obszary natura 2000 (Zamek w Świeciu, Dolina Dolnej Wisły i Solecka Dolina Wisły) oraz 268 pomników przyrody.

Wśród zabytków wymienia się: drewniane chaty w gminie Dragacz oraz drewniany dom podcieniowy z 1770 roku w Chrystkowie, szachulcowy młyn wodny z 1888 roku w Grucznie, ratusz i budynek Urzędu Miasta w Świeciu, zespoły dworskie w Polskim Konopacie i Sartowicach, zespół klasztorny bernardynów z XVII-XX w. w Świeciu, kościół parafii pod wezwaniem św. Stanisława Biskupa i Matki Boskiej Częstochowskiej oraz
zespół kościelny przy ul. Ogrodowej, mury miejskie z sześcioma basztami i fragmentem Bramy Chełmińskiej z lat 1375-1392 oraz ruiny zamku krzyżackiego z połowy XIV w. w Świeciu.

Przez powiat świecki przebiegają: autostrada A1 stanowiąca fragment trasy europejskiej E75, droga ekspresowa S5 - fragment tracy E261, oraz drogi krajowe: nr 16 i nr 91.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola