Belka
Poniedziałek, 19 Listopada 2018   imieniny: Elżbieta, Seweryn, Paweł
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Najmłodszy rekordzista skoczni na świecie? Skijumping Q&A #26

 
Oficjalny sklep Skijumping TV: skijumpingtv.cupsell.pl/ Witajcie w dwudziestym szóstym odcinku z serii Skijumping Q&A. W dzisiejszym filmie dowiecie się między innymi, czy istnieją skocznie, na których rekord letni jest lepszy od zimowego, jaki jest najdłuższy skok oddany przez Polaka na igelicie oraz na skoczni dużej, ile w sumie trofeów będzie do zdobycia w przyszłym sezonie oraz kto jest najmłodszym rekordzistą skoczni na świecie. Zapraszam do oglądania! --------------- SUBSKRYBUJ! --------------- ZOSTAW ŁAPKĘ W GÓRĘ! --------------- KOMENTUJ! --------------- UDOSTĘPNIAJ! --------------- ZAPOZNAJ SIĘ Z POPRZEDNIMI FILMAMI! Autorami zdjęć z Liberca, Chamonix i niektórych materiałów z Harrachova są widzowie (Mateusz Stóf, Marcin Gogolewski i FANDSJ4&F1), którzy postanowili przysłać mi je w ramach wsparcia mojego kanału, za co chciałbym im bardzo podziękować! ski_jumping_2015 malpka wp.pl

 


Skijumping TV
 
Data pliku video: 2018-09-07, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat świecki – powiat w północnej części województwa kujawsko-pomorskiego z siedzibą w Świeciu. W skład powiatu wchodzą gminy: Nowe, Świecie, Bukowiec, Dragacz, Drzycim, Jeżewo, Lniano, Osie, Pruszcz, Świekatowo i Warlubie, zajmując powierzchnię 1472,78 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią: Nadwiślański Park Krajobrazowy, 4 rezerwaty przyrody (Czarcie Góry, Grabowiec, Ostnicowe Parowy Gruczna i Śnieżynka), 3 obszary natura 2000 (Zamek w Świeciu, Dolina Dolnej Wisły i Solecka Dolina Wisły) oraz 268 pomników przyrody.

Wśród zabytków wymienia się: drewniane chaty w gminie Dragacz oraz drewniany dom podcieniowy z 1770 roku w Chrystkowie, szachulcowy młyn wodny z 1888 roku w Grucznie, ratusz i budynek Urzędu Miasta w Świeciu, zespoły dworskie w Polskim Konopacie i Sartowicach, zespół klasztorny bernardynów z XVII-XX w. w Świeciu, kościół parafii pod wezwaniem św. Stanisława Biskupa i Matki Boskiej Częstochowskiej oraz
zespół kościelny przy ul. Ogrodowej, mury miejskie z sześcioma basztami i fragmentem Bramy Chełmińskiej z lat 1375-1392 oraz ruiny zamku krzyżackiego z połowy XIV w. w Świeciu.

Przez powiat świecki przebiegają: autostrada A1 stanowiąca fragment trasy europejskiej E75, droga ekspresowa S5 - fragment tracy E261, oraz drogi krajowe: nr 16 i nr 91.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola