Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rozpacz w świecie disco polo! Odszedł gwiazdor znanego i uwielbianego zespołu | Życie24h

 
Fani disco polo pogrążyli się w rozpaczy. Polskie media obiegła właśnie bardzo smutna dla nich informacja. Gwiazdor znanego i uwielbianego zespołu postanowił zakończyć swoją karierę i odejść z formacji. Co było przyczyną tej nagłej, niespodziewanej decyzji? Muzyka disco polo zyskuje sobie coraz większe rzesze fanów. Choć wielu z nas zarzeka się, że jej nie słucha, to niemalże każdy zna kultowe piosenki takie jak przebój Zenka Martyniuka „Przez Twe oczy zielone„, które w swojej szatni zaśpiewali nawet nasi piłkarze z narodowej reprezentacji. Niestety, polskie media obiegła właśnie wiadomość, która zasmuciła fanów bardzo popularnego zespołu, a niektórych doprowadziła wręcz do rozpaczy, o czym poinformowali w komentarzach. Gwiazdor uwielbianego zespołu disco polo odszedł z formacji Zespół AM, któremu największej sławy przysporzyły utwory takie jak: „Za Twe oczy”, „Kocham Cię” czy „Dawaj, dawaj”, przekazał właśnie informację o tym, że jeden z członków postanowił opuścić szeregi formacji. Michał Jagodziński jest postacią bardzo dobrze znaną fanom disco polo. W branży działa od wielu lat, a fani pokochali go za niesamowitą autentyczność i promieniującą energię, której doświadczali podczas jego występów. Jakiś czas temu zespół AM zmagał się z odejściem jednego z wokalistów, a na jego miejsce dołączył Arek. Nic nie zapowiadało kolejnego rozłamu. Co miało wpływ na tak stanowczą i nieodwołalną decyzję gwiazdora? Zrozpaczeni fani nie potrafią zrozumieć decyzji o odejściu uwielbianego gwiazdora. Co się wydarzyło? Michał Jagodziński zyskał rzesze fanów, którzy nie potrafią zrozumieć jego nagłej decyzji. W oficjalnym komunikacie zespół oświadczył, że przyczyną jego odejścia są… studia inżynierskie. Michał postanowił zmienić swoje życie i zdobyć wyższe wykształcenie. Ciągłe podróżowanie po Polsce i koncertowanie znacznie mogłoby mu przeszkodzić w osiągnięciu tego celu, dlatego artysta postanowił się wycofać. Decyzja muzyka jest niestety nieodwołalna i ostateczna z czym fanom jest bardzo ciężko się pogodzić. Upust swojemu rozczarowaniu dali w komentarzach. – Wielka szkoda… Bez niego zespół już nie będzie taki sam. – Serio? może uda się coś jeszcze zrobić? – Nie zgadzam się na to. Jestem w absolutnej rozpaczy, bez niego to już nie będzie to samo – komentują internauci. #amdiscopolo, #dawajdawaj, #kochamcię, #michałjagodziński Rozpacz w świecie disco polo! Odszedł gwiazdor znanego i uwielbianego zespołu | Życie24h youtube.com/channel/UCIgkr2NqqCHsYWWktz7TshQ?sub_confirmation=1

 


Życie 24h
 
Data pliku video: 2018-10-25, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat świecki – powiat w północnej części województwa kujawsko-pomorskiego z siedzibą w Świeciu. W skład powiatu wchodzą gminy: Nowe, Świecie, Bukowiec, Dragacz, Drzycim, Jeżewo, Lniano, Osie, Pruszcz, Świekatowo i Warlubie, zajmując powierzchnię 1472,78 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią: Nadwiślański Park Krajobrazowy, 4 rezerwaty przyrody (Czarcie Góry, Grabowiec, Ostnicowe Parowy Gruczna i Śnieżynka), 3 obszary natura 2000 (Zamek w Świeciu, Dolina Dolnej Wisły i Solecka Dolina Wisły) oraz 268 pomników przyrody.

Wśród zabytków wymienia się: drewniane chaty w gminie Dragacz oraz drewniany dom podcieniowy z 1770 roku w Chrystkowie, szachulcowy młyn wodny z 1888 roku w Grucznie, ratusz i budynek Urzędu Miasta w Świeciu, zespoły dworskie w Polskim Konopacie i Sartowicach, zespół klasztorny bernardynów z XVII-XX w. w Świeciu, kościół parafii pod wezwaniem św. Stanisława Biskupa i Matki Boskiej Częstochowskiej oraz
zespół kościelny przy ul. Ogrodowej, mury miejskie z sześcioma basztami i fragmentem Bramy Chełmińskiej z lat 1375-1392 oraz ruiny zamku krzyżackiego z połowy XIV w. w Świeciu.

Przez powiat świecki przebiegają: autostrada A1 stanowiąca fragment trasy europejskiej E75, droga ekspresowa S5 - fragment tracy E261, oraz drogi krajowe: nr 16 i nr 91.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola