Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

TAK SIĘ ROBI NAJWIĘKSZĄ ZADYMĘ NA ŚWIECIE + Bonus !

 
Czytaj Opis !! Czytaj Opis !! Siema, tym razem w tych pięknych okolicznościach przyrody wraz z Magikiem postanowiliśmy zrobić największą zadymę w internecie! Odpaliliśmy naraz 50 sztuk świec dymnych JFS-1 !!! :) Jak nam wyszło zobaczcie sami :) PAMIĘTAJCIE! Nie jest to film instruktażowy, lecz tylko i wyłącznie eksperyment, który przeprowadzamy na własne ryzyko. ABYŚCIE TO WY NIE MUSIELI ROBIĆ TEGO W DOMU ! Miniaturkę wykonał: youtube.com/channel/UCrsQ2hbXGMLqJrCEBBbNOUg NASZ FANPAGE: facebook.com/Michalasg-Magik-2107506589572479/?modal=admin_todo_tour - Łapa w górę :) *Nie cykaj się napisz komentarz. Subskrybuj mój kanał ! A także kliknij w dzwoneczek aby dostać powiadomienie o każdym nowym filmie. ;) Kontakt: michalasg859 malpka onet.pl Pozdro, Pjona MichalASG & Magik

 


MichalASG & Magik
 
Data pliku video: 2018-12-02, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat świecki – powiat w północnej części województwa kujawsko-pomorskiego z siedzibą w Świeciu. W skład powiatu wchodzą gminy: Nowe, Świecie, Bukowiec, Dragacz, Drzycim, Jeżewo, Lniano, Osie, Pruszcz, Świekatowo i Warlubie, zajmując powierzchnię 1472,78 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią: Nadwiślański Park Krajobrazowy, 4 rezerwaty przyrody (Czarcie Góry, Grabowiec, Ostnicowe Parowy Gruczna i Śnieżynka), 3 obszary natura 2000 (Zamek w Świeciu, Dolina Dolnej Wisły i Solecka Dolina Wisły) oraz 268 pomników przyrody.

Wśród zabytków wymienia się: drewniane chaty w gminie Dragacz oraz drewniany dom podcieniowy z 1770 roku w Chrystkowie, szachulcowy młyn wodny z 1888 roku w Grucznie, ratusz i budynek Urzędu Miasta w Świeciu, zespoły dworskie w Polskim Konopacie i Sartowicach, zespół klasztorny bernardynów z XVII-XX w. w Świeciu, kościół parafii pod wezwaniem św. Stanisława Biskupa i Matki Boskiej Częstochowskiej oraz
zespół kościelny przy ul. Ogrodowej, mury miejskie z sześcioma basztami i fragmentem Bramy Chełmińskiej z lat 1375-1392 oraz ruiny zamku krzyżackiego z połowy XIV w. w Świeciu.

Przez powiat świecki przebiegają: autostrada A1 stanowiąca fragment trasy europejskiej E75, droga ekspresowa S5 - fragment tracy E261, oraz drogi krajowe: nr 16 i nr 91.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola