Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

[Berufs] Pierwszy Przyzywacz Demonów na świecie zawodowym [Margonem]

 
Witam was wszystkich. Postanowiłem złożyć pierwszy na moim kanale odcinek przy użyciu mojego głosu(dłużej niz 1-2 zdania) z podkładem muzycznym, W tym odcinku zobaczycie bicie pierwszego tytana na serwerze jakim jest Przyzywacz demonów. To już 5 lat istnienia tego świata i dopiero dzisiaj dnia 3.07.2018 udało nam się dokonać rzeczy przez wielu uważanej za niemożliwą. Kiedyś było to wbicie 300 poziomu, teraz kolejny tytan.. Co będzie później? Tego nie wiem, natomiast pamiętajcie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Życzę miłego oglądania ;) W grupie byli: Makeu, Sandroxsi, Losarenci, ja na Ankhu, Julka, Lord Pasta, Temka, silentium, Wildek i Ciap Ciusio(Dencius) Pozdrawiam panie i panów i liczę, że wspólnie jeszcze zbijemy nie raz tego tytana ;)

 


Scoolin
 
Data pliku video: 2018-07-04, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat świecki – powiat w północnej części województwa kujawsko-pomorskiego z siedzibą w Świeciu. W skład powiatu wchodzą gminy: Nowe, Świecie, Bukowiec, Dragacz, Drzycim, Jeżewo, Lniano, Osie, Pruszcz, Świekatowo i Warlubie, zajmując powierzchnię 1472,78 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią: Nadwiślański Park Krajobrazowy, 4 rezerwaty przyrody (Czarcie Góry, Grabowiec, Ostnicowe Parowy Gruczna i Śnieżynka), 3 obszary natura 2000 (Zamek w Świeciu, Dolina Dolnej Wisły i Solecka Dolina Wisły) oraz 268 pomników przyrody.

Wśród zabytków wymienia się: drewniane chaty w gminie Dragacz oraz drewniany dom podcieniowy z 1770 roku w Chrystkowie, szachulcowy młyn wodny z 1888 roku w Grucznie, ratusz i budynek Urzędu Miasta w Świeciu, zespoły dworskie w Polskim Konopacie i Sartowicach, zespół klasztorny bernardynów z XVII-XX w. w Świeciu, kościół parafii pod wezwaniem św. Stanisława Biskupa i Matki Boskiej Częstochowskiej oraz
zespół kościelny przy ul. Ogrodowej, mury miejskie z sześcioma basztami i fragmentem Bramy Chełmińskiej z lat 1375-1392 oraz ruiny zamku krzyżackiego z połowy XIV w. w Świeciu.

Przez powiat świecki przebiegają: autostrada A1 stanowiąca fragment trasy europejskiej E75, droga ekspresowa S5 - fragment tracy E261, oraz drogi krajowe: nr 16 i nr 91.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola