Belka
Sobota, 11 Stycznia 2025   imieniny: Honorata, Matylda, Feliks
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

„Jokerki” pokonały VIP-ów

Data publikacji: 2013-12-20, Data modyfikacji: 2013-12-20
A A AWydrukDrukuj  
 

Meczem gwiazdkowym z VIP-ami siatkarki Jokera Mekro Świecie pożegnały w czwartek 2013 rok.

 

Grudniowe rozgrywki ze znanymi osobami stały się już tradycją. Pod siatką pojawili się m.in. burmistrz Tadeusz Pogoda, Leszek Żurek, sekretarz gminy Świecie, radny Krzysztof Kułakowski, Roman Witt, komendant Straży Miejskiej i Tomasz Keller, szef Hali Widowiskowo-Sportowej (na której rozegrano spotkanie). W rolę konferansjera wcielił się Andrzej Nadolny, trener Jokera.

 

Nikt specjalnie nie przejmował się przepisami, było mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy, a obie drużyny do tego stopnia się zbratały, że w pewnym momencie wymieniły się nawet trenerami! Jerzy Wójcik, przewodniczący Rady Miejskiej, powierzył drużynę VIP-ów Romanowi Spradzie, który miał pod swoją pieczą „Jokerki” wspólnie z Adamem Modlińskim (obaj panowie są członkami zarządu firmy Mekro, sponsora Jokera).  

 

Mimo to każda z drużyn starała się wygrać. VIP-y walczyły ofiarnie, ale musiały uznać wyższość dziewcząt z drugoligowego klubu. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Jokera (25:21, 25:22).

 

Po meczu członkowie obydwu drużyn spotkali się na kolacji wigilijnej, na której podzielono się opłatkiem, a zawodniczki Jokera otrzymały upominki od przedstawicieli firmy Mekro.

 

 

 

Urząd Miejski w Świeciu, Źródło artykułu: www.swiecie.eu, Autor zdjęć: Urząd Miejski w Świeciu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat świecki – powiat w północnej części województwa kujawsko-pomorskiego z siedzibą w Świeciu. W skład powiatu wchodzą gminy: Nowe, Świecie, Bukowiec, Dragacz, Drzycim, Jeżewo, Lniano, Osie, Pruszcz, Świekatowo i Warlubie, zajmując powierzchnię 1472,78 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią: Nadwiślański Park Krajobrazowy, 4 rezerwaty przyrody (Czarcie Góry, Grabowiec, Ostnicowe Parowy Gruczna i Śnieżynka), 3 obszary natura 2000 (Zamek w Świeciu, Dolina Dolnej Wisły i Solecka Dolina Wisły) oraz 268 pomników przyrody.

Wśród zabytków wymienia się: drewniane chaty w gminie Dragacz oraz drewniany dom podcieniowy z 1770 roku w Chrystkowie, szachulcowy młyn wodny z 1888 roku w Grucznie, ratusz i budynek Urzędu Miasta w Świeciu, zespoły dworskie w Polskim Konopacie i Sartowicach, zespół klasztorny bernardynów z XVII-XX w. w Świeciu, kościół parafii pod wezwaniem św. Stanisława Biskupa i Matki Boskiej Częstochowskiej oraz
zespół kościelny przy ul. Ogrodowej, mury miejskie z sześcioma basztami i fragmentem Bramy Chełmińskiej z lat 1375-1392 oraz ruiny zamku krzyżackiego z połowy XIV w. w Świeciu.

Przez powiat świecki przebiegają: autostrada A1 stanowiąca fragment trasy europejskiej E75, droga ekspresowa S5 - fragment tracy E261, oraz drogi krajowe: nr 16 i nr 91.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola