Belka
Piątek, 10 Stycznia 2025   imieniny: Danuta, Jan, Wilhelm
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

To się nazywa sukces

Data publikacji: 2014-02-11, Data modyfikacji: 2014-02-11
A A AWydrukDrukuj  
 

Ich muzyka dotarła do Kasi Nosowskiej, która zauroczona twórczością zespołu zaprosiła go do „Męskiego Grania”. Mowa o grupie Domowe Melodie, która 15 lutego wystąpi w Cafe Kultura.

 

Domowe Melodie to trójka muzycznych zapaleńców, którzy przemienili mieszkanie w studio nagraniowe oraz plan swoich wideoklipów. Dziś mogą się pochwalić ponad 40 tys. fanów na Facebooku oraz 3,5 milionami odsłon na YouTube. Ich debiutancki album, nagrany własnym kosztem bez wsparcia wytwórni, zdążył już zgarnąć wiele nagród i wyróżnień, a pochodzący z niego utwór „Grażka” zadebiutował na 2 miejscu „Listy Przebojów” radiowej Trójki.

 

Więcej na www.oksir.eu.

 

Domowe Melodie, sobota 15 lutego, godz. 20.00, Cafe Kultura w Świeciu. Bilety w cenie 15 zł w przedsprzedaży i 20 zł w dniu koncertu.

 

 

 

Urząd Miejski w Świeciu, Źródło artykułu: www.swiecie.eu, Autor zdjęć: Urząd Miejski w Świeciu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat świecki – powiat w północnej części województwa kujawsko-pomorskiego z siedzibą w Świeciu. W skład powiatu wchodzą gminy: Nowe, Świecie, Bukowiec, Dragacz, Drzycim, Jeżewo, Lniano, Osie, Pruszcz, Świekatowo i Warlubie, zajmując powierzchnię 1472,78 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią: Nadwiślański Park Krajobrazowy, 4 rezerwaty przyrody (Czarcie Góry, Grabowiec, Ostnicowe Parowy Gruczna i Śnieżynka), 3 obszary natura 2000 (Zamek w Świeciu, Dolina Dolnej Wisły i Solecka Dolina Wisły) oraz 268 pomników przyrody.

Wśród zabytków wymienia się: drewniane chaty w gminie Dragacz oraz drewniany dom podcieniowy z 1770 roku w Chrystkowie, szachulcowy młyn wodny z 1888 roku w Grucznie, ratusz i budynek Urzędu Miasta w Świeciu, zespoły dworskie w Polskim Konopacie i Sartowicach, zespół klasztorny bernardynów z XVII-XX w. w Świeciu, kościół parafii pod wezwaniem św. Stanisława Biskupa i Matki Boskiej Częstochowskiej oraz
zespół kościelny przy ul. Ogrodowej, mury miejskie z sześcioma basztami i fragmentem Bramy Chełmińskiej z lat 1375-1392 oraz ruiny zamku krzyżackiego z połowy XIV w. w Świeciu.

Przez powiat świecki przebiegają: autostrada A1 stanowiąca fragment trasy europejskiej E75, droga ekspresowa S5 - fragment tracy E261, oraz drogi krajowe: nr 16 i nr 91.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola